Svetelné steny, kvetinové steny a fotosteny pre vašu svadbu či akciu

Fotosteny

Našou snahou je vyhnúť sa prvoplánovým dizajnom a splniť očakávania aj tých najnáročnejších klientov za normálne ceny.

Vyberte si z našej ponuky fotostien alebo nám napíšte a ochotne Vám poradíme.

Obojstranné fotosteny

Ako jediní Vám prinášame tieto bezkonkurenčné obojstranné fotosteny. Môžete si vybrať elegantnú kamenno/abstraktnú, alebo štýlovú medeno/zlatú s 3D efektom. Nemusíte sa zamýšlať, ktorú chcete, fotostena je obojstranná. V cene máte teda 2 dizajny a môžte ich kedykoľvek prestriedať!

Fotosteny s potlačou

V špičkovej tlači sú ďalšou našou veľmi obľúbenou fotostenou. Fotostena je skladná do osobného auta.

Zaoblená fotostena

Je úplne jedinečná na svadobnom trhu. Svojím zaoblením vytvára 3D efekt a Vaše spomienkové fotografie budú bezkonkurenčné.

Kvetinové steny

Aj vy si môže dovoliť kvetinovú stenu, ktorá je sama o sebe dominantný prvok výzdoby a dodá Vašim svadobným fotografiám originalitu, život a pestrosť v jednom. Kvetinová stena nemusí slúžiť len ako fotostena. Viete ju využiť aj ako zástenu za mladomanželský stôl či candy bar, čo zaručí absolútnu atypickosť a jedinečnosť.

Kvetinová fotostena so závesom

Je kombinácia kvetinovej steny a hebkého padavého šifónu. Fotostena pôsobí veľmi decentne a je možné ju využiť aj ako zástenu za mladomanželský stôl.

fotosteny svetelne steny kvetinove steny

Sledujte nás na Instagrame a Facebooku kde Vám neuniknú žiadne naše novinky, zaujímavé fotky, nápady a v neposlednom rade súťaže!