Svetelné steny, kvetinové steny a fotosteny pre vašu svadbu či akciu

Prečo my?

A teraz poďme absolútne objektívne povedať prečo my a prečo je fotostena voľba, ktorá nikdy nesklame.

Čo robí väčšina ľudí na každej jednej akcii? 🙂

 Napcháva sa, súhlasíte? 
 Pije, súhlasíte? 
 A ďalej? Fotí sa. Bingo! 

A to je práve ten dôvod, ktorý robí z fotosteny to, čo musíte pre Vašich hostí zabezpečiť. Pretože fotenie v dnešnej dobe sociálnych sietí je pomaly na rovnakej úrovni ako catering.

kvetinové steny, fotosteny prenajom

Ďalší aspekt okrem toho, že reálny život sa čoraz viac presúva do roviny sociálnych sietí je ten, že fotky sú naozaj jediná hmotná spomienka na danú udalosť a  ako povedal Petr Brukner „Fotografia je obrazom zachytený okamih, teda moment, ktorý sa už nikdy nemôže zopakovať.“ Tak prečo ich nemať dokonalé?

Fotostena, špeciálne tie kvetinové neplnia rolu iba obyčajnej fotosteny, ale svojím jedinečným dizajnom dotvárajú výzdobu, zútulňujú priestor a sú jednoducho len ďalším šperkom, ktorý môžeme právom považovať za súčasť dekorácie.

Veľakrát sa naši potenciálni klienti rozhodujú, či zvoliť fotobox alebo si prenajať iba fotostenu. Sú to dva podobné produkty, ktoré sa ale zároveň zásadne odlišujú.

Prenájom fotosteny od nás so sebou prináša nepopierateľné výhody oproti fotoboxu v podobe:

  1. Neobmedzenej doby fotenia sa pred fotostenami. Fotoboxy sú veľakrát obmedzené na pár hodín. Našu kvetinovú stenu alebo inú fotostenu budete  mať k dispozícii počas celého eventu, takže nebudete vôbec limitovaní zvolenou dobou prenájmu čo Vám zaručí flexibilitu, ktorá je vždy vítaná pri organizovaní akejkoľvek akcie. 
  2. Naše steny sú tak krásne samé o sebe, že ich nemôžme považovať iba za fotosteny. Ulahodia každému jednému oku.
  3. Sú finančne ďaleko výhodnejšie ako spomínaný fotobox a tým Vám ušetria peniaze, ktoré môžete radšej investovať na predĺžený víkend s manželom/manželkou ☺
  4. Celá naša pozornosť je logicky orientovaná na vizuál fotosteny, keďže tá je náš finálny produkt, ktorý ponúkame. Takže tak ako fotobox sa zameriava na rýchlosť tlače a kvalitu fotiek, my na dokonalosť pozadia.

Záver je taký, že tak ako naša fotostena, tak aj fotobox má svoje výhody a nevýhody a záleží iba od Vášho očakávania a Vašich požiadaviek, pre ktorý produkt sa rozhodnete. Oba sú ale nepopierateľne skvelá voľba.


Sledujte nás na Instagrame a Facebooku kde Vám neuniknú žiadne naše novinky, zaujímavé fotky, nápady a v neposlednom rade súťaže!